Pribor za krštenje

Pribor za krštenje u srpskoj pravoslavnoj crkvi obuhvata posebne predmete i materijale koji se koriste tokom obreda krštenja. Ovaj pribor se koristi za ritualno pranje, pomazanje, molitve i blagoslov tokom krštenja.

Ovi predmeti i materijali se koriste u skladu sa liturgijskim pravilima i običajima srpske pravoslavne crkve tokom obreda krštenja. Oni imaju svoje simbolično značenje i služe kao sredstvo za izražavanje vere i primanje blagoslova tokom ovog svetog čina.

Šifra artikla: 11639
Pribor je izrađen od drveta, duborean sa kompletnim elementima za krštenje...