Proizvođač: Kalenić Šifra artikla: 1105
Serija Pravoslavna vera je namenjena čitaocu koji nije imao prilike da se šire upozna sa crkvenim učenjem, sa ciljem da mu pruži sažete podatke i olakša razumevanje vere i života Pravoslavne Crkve. Ovu seriju sačinjavaju četiri knjige. Prva knjiga, O učenju, ima tri dela, a to su: izvori hrišćans..
Pravoslavna vera II- Tomas Hopko
Rasprodato
Proizvođač: Kalenić Šifra artikla: 1104
Proizvođač: Kalenić Šifra artikla: 1103
Proizvođač: Kalenić Šifra artikla: 6129
Obnova misije Ruske pravoslavne Crkve danas predstavlja nezaobilaznu potrebu ne samo unutrašnjeg crkvenog organizma, nego i pšteg stanja društvenog života, u kom je, u vezi sa temom izlaganja, neophodno izdvojiti dva aspekta. Prvi aspekt je duhovno-moralno stanje savremenog društva, rascepkanog f..