Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Mali Trebnik (na srpskom) u koži

Mali Trebnik (na srpskom)  u koži
Za 10-15 dana
Mali Trebnik (na srpskom) u koži

Preveo sa grčkog i slovenskog Arhimandrit dr Justin Sp. Popović (1938. god.)

Izdavač: Sveti arhijerejski sinod srpske pravoslavne crkve

U ime oca i Sina i Svetog Duha sa blagoslovom Njegove Svetlosti Arhiepiskopa pećkog Mitropolita beogradsko-karlovačkog i Patrijarha srpskog Gospodina Irineja i čalanova Svetog Arhijerejskog Sinoda Srpske Pravoslavne Crkve:

Mitropolita crnogorsko-primorskog Gospodina Amfilohija.
Episkopa šabačkog Gospodina Lavrentija
Episkopa bačkog Gospodina Irineja
Episkopa raško-prizrenskog Gospodina Teodosija

odštampa se ova knjiga, Godine Gospodnje dve hiljade šesnaeste u prestonom gradu Beogradu i Štampariji Arhiepiskopije beogradsko-karlovačke Srpske pravoslavne crkve.

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

• Stanje: Za 10-15 dana
  • Šifra: 8501