Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Đakonise u pravoslavnoj crkvi:Pozvane na svetost i služenje - Kirijaki Karidojanis Ficdžerald

"Kalenić"

Svrha ove knjige je da upozna čitaoca sa službom žena đakona ili „đakonisa“ u Pravoslavnoj crkvi... Studija pokazuje da su u Pravoslavnoj crkvi đakonise rukopolagane ne samo tokom vizantijske ere, već i u novije vreme. Takođe, ova knjiga je pokušaj da se na engleskom jeziku opiše na jedan jasniji, multidisciplinaran način, suštinski istorijski, liturgijski, eklisiološki, duhovni, pastirski i kanonski značaj ženskog đakonata u perspektivi pravoslavne teologije.

Strana 250, mek povez

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

• Šifra: 4397
  • Težina sa pakovanjem: 376.00 gr