I nakon vanrednog stanja nastavljamo nesmetano da isporučujemo naručene pakete u Srbiju i sve zemlje sveta!

Spomenica Eparhije šumadijske - Fotomonografija

"Kalenić"
Spomenica Eparhije šumadijske - Fotomonografija

Ova mongrafija, koja zaista ima sve karakteristike ranije objavljenih monografskih studija o našim najznačajnijim svetinjama, kao Spomenica nije posvećena nekom konkretnom povodu ili jubileju, već je „opšta ktitorska ploča svih crkvenih zdanja izgrađenih na ovim prostorima o kojima se staraju Episkop, sveštenstvo i verni narod Eparhije šumadijske“ kako u predgovoru ističe prota Savo Arsenijević. Dakle ona je vizuelno svedočanstvo, odnosno koristi najsavremenije tehnologije vizuelnog predstavljanja kroz fotografiju i daje prikaz stanja manastira, katedralnog hrama, parohijskih crkava i ostalih crkvenih građevina Šumadijske eparhije na početku trećeg milenijuma.

436 strana, pun kolor,tvrd povez,kartonska kutija

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

• Šifra: 500011
  • Težina sa pakovanjem: 80.00 gr