Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Tumačenje Druge poslanice Svetog apostola Pavla Korinćanima - Sveti Teofan Zatvornik

"Kalenić" -40 %

Podsetimo se da je Sveti Pavle, dobivši vest od Hlojinih ukućana o nekim nepravilnostima u Korintskoj crkvi, poslao tamo Svetog Timoteja, da bi saznao o čemu se zapravo radi, i unekoliko ispravio ono što je moguće ispraviti. Međutim, odmah po odlasku Svetog Timoteja iz Efesa, tamo su stigli poslanici Korintske crkve sa poslanicom od Korinćana. Povodom te poslanice i povodom svega što se događalo u Korintu, Sveti Pavle je napisao svoju prvu poslanicu, i poslao je preko ovih poslanika Korintskoj crkvi. U njoj je on pisao da im je poslao Timoteja, nalažući da ga prime i pobrinu se oko njega, obećavajući da će i sam doći kod njih, čim uredi sve u Efesu, gde je nameravao da proboravi sve do Pedesetnice.

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

Ponuda se završava u:
Dan