Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Manastir Petkovica kod Stragara

Manastir Petkovica i njegova crkva Svete Petke nalaze se u blizini sela Stragari Dosta podataka o poreklu ovog manastira izgubljeno je tokom istorije i ono što danas znamo stručnjaci su zaldjučili iz posrednih dokaza. Procenjuje se da crkva potiče iz druge polovine 13. veka, ali ne zna se kada je usledila njena obnova i proširenje.

Минијатура је израђена од гипса, ручно обрађена и ручно обојена.

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

Cena u bodovima: 1050
  • Nagradni bodovi: 10