Minijature srpskih manastira u dve veličine. Pogledajte klikom ovde!

O nama

Po blagoslovu Njegovog Preosveštenstva Episkopa šumadijskg Gospodina Jovana, Srpska pravoslavna crkva, Eparhija šumadijska u svom sedištu u Kragujevcu, kao potporu duhovnom životu sveštenstva, monaštva i vernika razvila je Prodajni centar.

U ovoj specijalizovanoj prodavnici za potrebe hramova i vernika, zastupljeni su crkveni predmeti visokog kvaliteta, najznačajnih proizvođača i vrhunskih majstora iz Srbije i ostalih pravoslavnih zemalja.

U ponudi je široka lepeza bogoslužbenih, svešteničkih, verskih predmeta, knjiga, manastirskih proizvoda...