Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Dogmatika 1 - Zdravko Peno

Bavljenje dogmatikom nije, niti može biti, stvar elitizma bilo koje vrste, a ponajmanje stvar profesije. Nemoguće je biti hrišćanin i živeti u veri, a ne poznavati dogmatske istine, kao što je nemoguće objektivno govoriti o crkvenim dogmatima, a živeti u nesaglasju sa njima. Istine vere ne izviru ni iz Svetog pisma, niti iz odluka Vaseljenskih sabora uzetih samih za sebe, nego iz liturgijskog i asketskog iskustva Crkve koje je pretočeno u Sveto pismo i odluke Sabora.

Izdavač:Versko dobrotvorno starateljstvo Arhiepiskopije beogradsko-karlovačke, Beograd, 2011.

Strana: 232

Veličina: 22 cm

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

• Šifra: 500265
  • Težina sa pakovanjem: 600.00 gr