I nakon vanrednog stanja nastavljamo nesmetano da isporučujemo naručene pakete u Srbiju i sve zemlje sveta!

Istorija

Stare rukopisne i štampane crkvene knjige na teritoriji arhijerejskog namesništva beličkog
Proizvođač: Каленић Šifra: 11116
Na teritoriji Pomoravskog okruga registrovano je preko 350 knjiga koje na osnovu Zakona o staroj i retkoj bibliotečkoj građi ispunjavaju uslov da se proglase za kulturna dobra od velikog ili izuzetnog značaja. Ovim zakonom se uređuje zaštita stare i retke bibliotečke građe kao kulturnog nasleđa, nje..