Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Istorija SPC u Americi i Kanadi - Sava Episkop šumadijski /na engleskom jeziku/

"Kalenić"
Istorija SPC u Americi i Kanadi - Sava Episkop šumadijski /na engleskom jeziku/

U ovoj knjizi, izrađenoj uglavnom na osnovu arhivske građe, učinjen je pokušaj da se na osnovu raspoloživog materijala prikaže život i rad srpskih pravoslavnih crkveno-školskih opština i parohija u Americi i Kanadi, koje su trideset godina živele svojim samostalnim životom i bile starije od svoje Eparhije koju im je osnovao Sveti arhijerejski sabor Srpske pravoslavne Crkve.

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

• Šifra: 1684
  • Težina sa pakovanjem: 2,185.00 gr