40% popusta na sve knjige izdavačke kuće "Kalenić" do 31.08.2019. god.

Spomenica Eparhije šumadijske - Fotomonografija

-40 %
Spomenica Eparhije šumadijske - Fotomonografija

Ova mongrafija, koja zaista ima sve karakteristike ranije objavljenih monografskih studija o našim najznačajnijim svetinjama, kao Spomenica nije posvećena nekom konkretnom povodu ili jubileju, već je „opšta ktitorska ploča svih crkvenih zdanja izgrađenih na ovim prostorima o kojima se staraju Episkop, sveštenstvo i verni narod Eparhije šumadijske“ kako u predgovoru ističe prota Savo Arsenijević. Dakle ona je vizuelno svedočanstvo, odnosno koristi najsavremenije tehnologije vizuelnog predstavljanja kroz fotografiju i daje prikaz stanja manastira, katedralnog hrama, parohijskih crkava i ostalih crkvenih građevina Šumadijske eparhije na početku trećeg milenijuma.

436 strana, pun kolor,tvrd povez,kartonska kutija

Ponuda se završava u: