Minijature srpskih manastira u dve veličine. Pogledajte klikom ovde!

Pravoslavna vera I - Tomas Hopko

"Kalenić"
Pravoslavna vera I - Tomas Hopko

Serija Pravoslavna vera je namenjena čitaocu koji nije imao prilike da se šire upozna sa crkvenim učenjem, sa ciljem da mu pruži sažete podatke i olakša razumevanje vere i života Pravoslavne Crkve. Ovu seriju sačinjavaju četiri knjige.

Prva knjiga, O učenju, ima tri dela, a to su: izvori hrišćanskog učenja, tumačenje Simvola vere i objašnjenje učenja o Svetoj Trojici.

Druga knjiga, O bogosluženju, ima pet delova: hram, bogoslužbene odežde i simvoli; svete tajne; dnevni krug bogosluženja; crkvena godina sa postovima i praznicima; Sveta Liturgija.

Treća knjiga, O Bibliji i istoriji Crkve, ima deo o sadržaju i tumačenju Biblije, kao i deo o istoriji Crkve, sa ukazivanjem na glavne bogoslovske, liturgijske i duhovne tokove kroz vekove.

Četvrta knjiga, O duhovnosti, govori o najvažnijim činiocima hrišćanskog života: molitvi, postu, pokajanju, vrlinama, svedočenju hrišćana u svetu i njihovom odnosu prema Bogu.

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

• Šifra: 500042
  • Težina sa pakovanjem: 300.00 gr