40% popusta na sve knjige izdavačke kuće "Kalenić" do 31.08.2019. god.

Socijalno služenje Ruske pravoslavne Crkve

-40 %
Socijalno služenje Ruske pravoslavne Crkve

Svoj duhovno-prosvetni i verski rad Ruska pravoslavna Crkva je uvek povezivala sa socijalnim služenjem. Tokom dugog perioda ateizma u Rusiji, izgubljene su brojne tradicije društvenog služenja Crkve.
Zbog toga se ciljevi, forme, načini i metode organizacije socijalnog rada danas shvataju drugačije, ne samo u društvu, već i među kliricima.

Dostava u Srbiji za pakete vrednosti preko 5000 dinara je besplatna.

Za vrednosti paketa ispod 5000 dinara, a težine do 20 kilograma, cena dostave je 220 din.

Dostava u bilo koju zemlju sveta  za pakete do 5 kilograma je 3000 dinara (25,18 €).

Ponuda se završava u:
Dan