Minijature srpskih manastira i crkava pogledajte klikom ovde!

Teologija

Na pola puta - Filotej Faros
Proizvođač: Каленић Šifra: 9639
Život je proces prožet raznim okolnostima, situacijama, periodima, prekretnicama i odlučujućim zaokretima.Kvalitet ljudskog života i njegova ispunjenost zavise od toga koliko poznajemo sve te elemente i kako se suočavamo sa njima. Neophodno je, dakle, da nađemo način da se sa njima upoznamo.Cilj ovo..
600,00 Din. 360,00 Din.
Leto gospodnje 2 (Praznici - radosti, žalosti) - Ivan Šmeljov
Proizvođač: Каленић Šifra: 10264
I. S. Šmeljov je pisao Leto Gospodnje u emigraciji, „posle Rusije“, posle snažnog ununutrašnjeg potresa i gubitka svega što je prethodno sačinjavalo njegov život: rodnog doma, sina jedinca, Otadžbine – one zemlje koja je osvećena Ocem Nebeskim, koja daje krv i radost. Prema najpoznatijim delima Šmel..
1.100,00 Din. 660,00 Din.
Leto gospodnje 1 (Praznici) - Ivan Šmeljov
Proizvođač: Каленић Šifra: 10263
600,00 Din. 360,00 Din.
Evagrije Pontijski i pravoslavna asketska tradicija otaca iz Gaze (Varsanufija Velikog, Jovana Proroka i avve Doroteja)