Sveće

Sveća je napravljena od voska i koristi se u pravoslavnoj crkvi kao kao forma žrtvovanja i predanosti Bogu ili svecima. Koristi se u bogosluženju i ostalim hrišćanskim obredima. Isto tako simbolizuje Hrista - svetlost sveta. Sveća isto sibolizuje dve prirode Hrista, božansku (fitilj) i ljudsku (vosak).

Šifra artikla: 11112-02
Parafinske pravoslavne sveće su posebne sveće koje se koriste u pravoslavnim crkvama i obredima. Izrađene su od visokokvalitetnog parafina koji ima nisku tačku topljenja, što omogućava ravnomerno sagorevanje i dugotrajnost. Ove sveće su cilindričnog oblika, bez mirisa.1/1 označava da se u jednom kil..
Šifra artikla: 13177-04
Proizvod "Ukraz sa sveće" predstavlja elegantno dizajniran dodatak namenjen dekoraciji slavske sveće, pružajući istovremeno funkcionalnost i estetski doprinos izgledu sveće. Ovaj ukras je pažljivo izrađen sa namerom da istakne sveću tokom slavske ceremonije, dodajući poseban pečat vašem verskom isku..